ВИДИ БУДИНКІВ

В останні роки спостерігається стійке зростання попиту на дерев’яні будинки. Дана тенденція обумовлена прагненням до екологічної, тягою людей жити в натуральному середовищі. Вічні цінності сьогодні знову в моді. Будинки з дерева, в яких жили работа в москве багато поколінь наших предків, є сьогодні унікальною можливістю для сучасної людини відчути себе ближче до природи, до своїх витоків. Незалежно від нюансів технології, будь то дикий зруб, оциліндрована колода або профільований брус, всі дерев’яні будинки мають ряд загальних переваг: Читати далі…

Будинки з дикого зрубу

Найдавніший спосіб будівництва дерев’яних будинків – зруб з рубаних сокирою колод. Це очищені від кори стовбури округлої форми з вирубаними пазами і елементами замків для з’єднання з іншими колодами. Стіна будь-якого зрубу складається з поздовжньо покладених один на одного колод.

skolko-potrebuetsya-otsilindrovannogo-brevna-na-dom-3

Будинок з оциліндрованої колоди

Будівництво такого будинку з оциліндрованих колод є найбільш трудомістким і тривалим за часом. Якщо сучасні технології дозволяють виробляти оздоблення будинку з профільованого бруса відразу після його складання, то зрубане будинку необхідно вистояться не менше року, так як використовуються колоди природної вологості, які висихають вже у зібраній конструкції.

viber image

Будинок з лафету

Якщо Ви сьогодні вирішили побудувати свій будинок із лафета то з впевненістю можна сказати, що такий будинок буде не тільки найтеплішим і найнадійнішим, але і єдиним в окрузі, тому що в нашій країні це поки що ексклюзивний спосіб дерев’яного будівництва. Будинки із лафета лаконічні, прості і дуже красиві. Норвезька технологія рубки, це не тільки легка вишуканість в архітектурі, але і особлива неповторність і шарм інтер’єра.

bud-brus-1

Будинок з профільованого бруса.

Будинок з профільованого бруса природної вологості має ряд переваг в порівнянні з будинками з звичайного бруса. Цей матеріал повністю готовий до збірці і не вимагає підгонки. Оскільки в брусі знімається напруга з чотирьох сторін, зменшується можливість появи тріщин на стінах. Будинки з профільованого бруса володіють хорошими теплоізоляційними властивостями – по теплоізоляції брус перевершує оциліндрованої колоди.

8040326

Каркасно-щитовий будинок

Каркасні будинки – це швидкобудуюємі будівлі, конструктив стін яких виконаний з сухого дерева або метала. Каркасно-щитові будинки з кожним роком набирають масової популярності і вже не потребують додаткової реклами, вони практичні, ергономічні і найголовніше – доступні, адже не дарма 70% приватного житлового фонду Північної Америки і Європи займає каркасна технологія.

0-02-04-515bdb6226e6c9a3b09b4ffc4f39316dfebd03e182dfe7ca61cf596a44146546_full

БАНІ

За своєю естетичності, якості та довговічності лазня з дерев’яного бруса мало чим відрізняється від побудованої з оциліндрованих колод, зате сам процес її зведення відбувається набагато легше, швидше і не вимагає особливого рівня майстерності. А саму баню зі зрубу можна сміливо називати істинно російської будівництвом – адже на Русі абсолютно всі будинки будувалися без єдиного цвяха, зате дуже добротно і на століття.