Про нас

В останні роки спостерігається стійке зростання попиту на дерев’яні будинки. Дана тенденція обумовлена ​​прагненням до екологічної, тягою людей жити в натуральному середовищі. Вічні цінності сьогодні знову в моді.
Будинки з дерева, в яких жили багато поколінь наших предків, є сьогодні унікальною можливістю для сучасної людини відчути себе ближче до природи, до своїх витоків. Незалежно від нюансів технології, будь то дикий зруб, оциліндрована колода або профільований брус, всі дерев’яні будинки мають ряд загальних переваг:

-Дерево, а значить і вдома з дерева, є відмінним ізолятором шуму.
-будинки З дерева безумовно екологічні, мають позитивну ауру, не містять алергенів. У дерев’яному будинку легше дихається, краще спиться і веселіше живеться.
-дерев’яні Зруби є сейсмостійкості конструкцією, що для деяких регіонів також є важливим аргументом. А з огляду на, як непередбачувано відбуваються кліматичні зміни на нашій планеті, можливо і для всіх регіонів.
-натуральне Дерево є відмінним тепло ізолятором, ефективність якого багато разів вище цегли, бетону і т.п. Відповідно, дерев’яний будинок є надефективними в плані енергозбереження, що дозволяє істотно знизити витрати на опалення в процесі експлуатації.
-Стіни Зрубу є самі по собі чудовим елементом оздоблення, що дозволяє отримати оригінальний дизайн інтер’єру внутрішніх приміщень без додаткових вкладень в обробні матеріали і роботи.
-дерев’яний Будинок є елементом престижу його власника, що підвищує соціальний статус.